Дослідження показало, люди яких професій сплять найменше

На якість сну впливає безліч факторів – від продуктів у раціоні, до освітлення у спальні. Крім того, нове дослідження показало, що на якість і кількість сну також впливає професійна діяльність людини.

Британський бренд домашнього текстилю Hillarys провів дослідження за участю приблизно 5 тисяч респондентів з метою з’ясувати, люди яких професій сплять найменше.

У результаті вдалося встановити п’ять професій, представники яких регулярно недосипають. Рейтинг очолили медичні працівники, які в середньому сплять приблизно 4 години 15 хвилин. За ними слідують працівники правоохоронних органів, які сплять приблизно 4 години 30 хвилин, а також педагоги, які відводять на сон 4 години 50 хвилин. У п’ятірку професій, представники яких недосипають, також увійшли журналісти і обслуговуючий персонал.

У свою чергу, найбільшау кількість сну можуть собі дозволити працівники з індустрії краси, включно з візажистами і перукарями. Вони відводять на сон не менше ніж 9 годин 40 хвилин. У п’ятірку професій, представники яких сплять більше від інших, також увійшли менеджери телефонних продажів, працівники сфери страхування та роздрібної торгівлі, а також будівельники.

Під часдослідження 89 відсотків респондентів зазначили, що вважають, що вони не висипаються. Найпоширенішими причинами, що негативно впливають на якість сну, респонденти назвали стрес і надмірне вживання напоїв, що містять кофеїн. Крім того, більше ніж половина учасників дослідження зазначили, що вважають нестачу сну основною причиною проблем зі здоров’ям і поганого самопочуття.

Джерело: nv.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register