Дональд Трамп завдає удару по інтернет-гіганту Amazon

Цікаво, чи говорить той факт, що Трамп почав писати про Amazon в Twitter, про підготовку грунту для чогось більш серйозного?

Трамп давно ворогує з засновником Amazon – і в черговий раз він вирішив нагадати про це публіці, звинувативши найбільший інтернет-магазин в несплаті податків і згубному впливі на економіку.

Президент США Дональд Трамп публічно розкритикував інтернет-гіганта Amazon, передає Ukr.Media. У Twitter він звинуватив корпорацію в тому, що та платить занадто мало податків і завдає шкоди американській економіці. Трамп також додав, що поштова система США вже перетворилася в «хлопчика на побігеньках у Amazon». У той час як президент думає над способами вставити палки в колеса гігантові, вартість активів останнього тимчасово перевищила 53 млрд. Доларів США за біржову вартість, хоча позиція на фондовому ринку впала на 6% через відносини глави держави.

Згідно інтернет-порталу Axios, Трамп одержимий «проблемою» з Amazon, але у нього поки немає конкретного плану, як нашкодити компанії. Сара Сандерс, прес-секретар Білого дому, говорить тільки про те, що американський президент хоче рівної конкуренції для всіх підприємств в країні, а Amazon цього не допускає. Втім, тут нема чого заперечити: цифри дійсно показують, що цей інтернет-магазин, так само як і інші, має великий вплив на роздрібні продажі в США. Проведені дослідження показали: в цьому році через онлайн-продавців буде закрито до 8000 торгових точок. Нещодавно відомий магазин, який продає в основному іграшки для дітей, – Toys R Us – оголосив про банкрутство і закрив 800 філій. Ці та інші численні приклади додають очок на користь противників діяльності Amazon.

Трамп давно відчуває відразу до засновника Amazon Джеффа Безос, який, до речі, є власником Washington Post – однієї з найпрестижніших газет в Сполучених Штатах, яка дуже критично ставиться до президентства Трампа. Глава держави періодично докоряє редакторів за поширення неправдивих повідомлень. Під час передвиборної кампанії Трамп погрожував обкласти Amazon податками, а самого Безоса звинуватив у використанні Washington Post в якості «податкової ями».

Як бачите, президент США не скупий в своїх виразах.

 

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register