Дівчина в хиджабі вперше потрапила на обкладинку Vogue

Для травневого випуску були обрані дев’ять моделей, в тому числі 20-річна Халима Аден із Кенії, яка сповідує іслам. Головний редактор зазначив, що Vogue показує майбутнє.

Модель у хиджабі потрапила на обкладинку британського Vogue вперше із дня заснування журналу в 1916 році, повідомляє Independent.
Для травневого випуску були обрані дев’ять моделей, в тому числі 20-річна Халима Аден із Кенії, яка сповідує іслам. Разом з Аден для головної сторінки British Vogue знялися Адут Акеч, Радхика Наїр, Єн Янг Бає, Фаретта, Фран Саммерс, Вітторія Черетті, Палома Ельсессер і Селена Форрест.
“Настав момент для Vogue зробити те, що він вміє найкраще: показати, як може і повинно виглядати майбутнє. Ще п’ять років тому груповий знімок із такими дівчатами не потрапив би на обкладинку”, – сказав головний редактор британського видання Vogue Едвард Еннінфул.
Він зазначив, що одним із найбільших досягнень модної індустрії останніх місяців стала різноманітність.
Лондонський дизайнер ганського походження Едвард Еннінфул отримав посаду головного редактора British Vogue у квітні 2017 року. Відтоді він активно залучає темношкірих моделей для участі в модних шоу.
Джерело: ua.korrespondent.net

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register