Яка повсякденна дрібниця, відділяє тебе від шикарного волосся?

Розкішне волосся? Легко!

Яка повсякденна дрібниця, яку ти робиш неправильно, відділяє тебе від шикарного волосся?

Використовуєш виключно найкращі засоби для волосся, часто підстригаєш їх і всіма способами намагаєшся їх зміцнити, але незважаючи на це вони все так же виглядають блідими, сухими і січеними? Ймовірно, кожен день ти робиш помилку, яка крок за кроком віддаляє тебе від хорошої якості твого волосся, інформує Ukr.Media.

Поради висококласних стилістів

Обговоривши це питання з професійним перукарем, ми усвідомили, чому навіть найдорожчі маски не дають очікуваного результату. Справа в тому, що більша частина дівчат після душа загортають своє волосся в рушник і не знімають його, в цей час займаючись своїми справами. Це може тривати від 30 хвилин і до години, іноді навіть більше. Тим не менш, навіть сама м’яка тканина, не згадуючи вже важковагомий махровий рушник, миттєво вбирає в себе всю вологість волосся, що згодом є причиною того, що волосся сохнуть, ламаються і втрачають натуральне, здорове сяйво.

Рішення проблеми

Вихід є – просто не закутуй мокре волосся в рушник, промокни їх, іноді досить паперових серветок, тільки і всього! Погоджуся, може бути, сушка і укладання будуть займати більше часу, але завдяки цьому волосся стане набагато менш сухими, а, отже, більш здоровими, і привабливими.

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register