5 секс-поз, які жінки ненавидять!

Здавалося би, як можна не любити хоч одну секс-позу? Всі секс-пози прекрасні, на те вони і секс! Але, як показало опитування, жінки дотримуються іншої думки.

В опитуванні взяли участь 1200 жінок. Їх попросили конкретизувати свої симпатії і антипатії в сексі — назвати улюблені і нелюбимі секс-позиції. Готуйся дізнатися правду, після якої секс вже ніколи не буде колишнім (принаймні, кілька днів, поки ти не забудеш про цей матеріал).

Отже, п’ять улюблених жінками секс-позицій в порядку убування.

«69»

Опитані дівчата заявили, що неможливо одночасно задовольняти і отримувати задоволення. Але у нас є контраргумент, з яким не посперечаєшся: поза «69» економить час!

Місіонерська позиція

Не користується популярністю через невміння деяких чоловіків правильно переносити вагу на руки. Так що уважно стеж за тим, де знаходиться основна маса твого тіла під час місіонерських утіх. Можливо, у дівчини обличчя перекошене не від задоволення, а від страху бути роздавленою.

Наїзниця навпаки

А ось це непогана новина — не так вже ми, чоловіки, і дорожимо цією позою. Звичайно, огляд, спини партнерки хороший. Але все-таки природа не задумувала, щоб пеніс схиляли під таким кутом.

Наїзниця

Жорстокий удар! Адже ця поза дозволяє нам отримувати задоволення лежачи і практично нічого не роблячи! Але, як виявилося, дівчата, серед яких — не повіриш — часто зустрічаються невпевнені в собі, не дуже хочуть бути центром твоєї пильної уваги. Доведеться вдаватися до жорстких заходів — вимикати світло.

Чоловік ззаду

Оскільки в позі, при якій жінка стоїть на четвереньках, а чоловік входить в неї ззаду, проникнення особливо глибоке, ти можеш випадково дістати до шийки матки і тим самим подарувати дівчині не найприємніші хвилини. Тому наша тобі порада: в позі ззаду будь гранично акуратний.

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register