Через водіїв тернопільських маршруток між собою “гризуться” пасажири

Берегти нерви і не влаштовувати скандали із водіями, які відмовляються давати пасажирам квитки, закликає жителька Тернополя Олена Прохира. Однак таку пропозицію відкидає чимало інших користувач соцмереж.

Про це жінка написала у Фейсбуці в спільноті Тернопільські плітки.

“Читаючи всі ці пости про конфлікти в тернопільських маршрутках і водіїв-хамів, бачу, що нашим міським правителям практично вдалося досягти своєї мети. Заварили вони всю цю катавасію, натравили пасажирів і водіїв один на одного, а самі певно сидять ржуть з нас і збирають бабло з усіх цих транспортних нововведень. Їхніх схем нам не осягнути.

ЛЮДИ, ПРОШУ ВАС: НЕ ВЕДІТЬСЯ! НЕ ПСУЙТЕ СОБІ НЕРВИ! Попросили квиток, а водій не дає – дайте собі спокій. І поліції чи Мединському скаржитись – то теж дурного робота: повірте не будуть ні з ким розбиратись і карати (повно прикладів). І контролери від міськради – теж блеф. Часто ви їх бачите? Пару показових перевірок зроблять і на тому станеться. Водії це добре знають, тому і ведуть себе так нахабно. І не бійтеся штрафів, якщо ви задурно не їдете, а водій не хоче давати квиток з валідатора – то хай собі між собою і розбираються. Вашої вини тут нема, ніхто вас не оштрафує! ГАРНОГО УСІМ ВЕСНЯНОГО НАСТРОЮ! “, – написала жінка.

Та користувачі соцмережі не згідні із такою позицією.

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register