У мережі знайшли новий доказ роману Потапа і Каменських: опубліковано фото

Шанувальники Насті Каменських і Потапа знайшли в мережі черговий доказ їхнього роману. На одному з фото вони помітили, як артист вигулює собачку Насті на прізвисько “Мімі”, що викликало бурхливе обговорення в мережі. Відповідне фото опублікувала Катя Осадча на своїй сторінці в соцмережі, передає ONLINE.UA.
У кадрі Потап зображений разом із ведучим Юрієм Горбуновим з коляскою під час прогулянки. На знімку шанувальники артистів відразу ж впізнали собаку Насті Каменських, що розцінили як черговий доказ їх відносин.
Собачка Насті, попалися”, “Я думаю, що вони вже давно з Настею разом”, “Так, Мімі собачка Насті, чому це Потап з нею гуляє ?!”, — написали в коментарях до фото шанувальники Потапа і Каменських.
Слід додати, що чутки про роман Потапа і Насті Каменських ходять вже давно. Після того, як музикант розлучився зі своєю дружиною, вони тільки посилилися. При цьому учасники екс-дуету продовжують ретельно приховувати своє особисте життя від оточуючих, зберігаючи інтригу в питанні про їхні стосунки.
У мережі знайшли новий доказ роману Потапа і Каменських: опубліковано фото (1)

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register