ЄС готовий виділити 20 млн євро на будівництво об’їзду Тернополя

Фінансові структури Євросоюзу планують виділити Україні 20 млн євро на будівництво об’їзної дороги Тернополя. Про це в інтерв’ю РБК-Україна повідомив в.о. керівника “Укравтодору” Славомир Новак.

“ЄС запропонував надати нам вже в цьому році невеликий грант в розмірі близько 20 мільйонів євро на будівництво об’їзду Тернополя. Проект вже узгоджений. Тобто перший крок в рамках реалізації проекту GO Highway вже зроблений”, – зазначив Новак.

При цьому він додав, що в Єврокомісії “прекрасно розуміють”, що Україні потрібно набагато більше фінансування для цієї дороги.

Нагадаємо, протяжність Східної об’їзної дороги Тернополя складе 8,5 кілометрів. Нова магістраль з’єднає міжнародні дороги М-12 / Е-50 на ділянці Хмельницький-Тернопіль і М-19 / Е-85 на ділянці Дубно-Тернопіль, матиме першу технічну категорію з 4 смугами руху.

Крім того, раніше повідомлялося, що міжнародну трасу Стрий-Знам’янка в Тернопільській області пустять в обхід райцентру.

Траса GO Highway з’єднає Одесу і Гданськ хорошим автомобільним сполученням. Українська частина коридору пройде за маршрутом Одеса-Умань-Львів-Краковець.

Джерело: cfts.org.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register