Легендарний актор Жан Рено почав розмовляти українською (фото)

Зірка світового кінематографа, французький актор Жан Рено, який приїхав на Закарпаття для зйомок у фільмі “Останній крок”, вивчив українські слова.

Живе Жан Рено в найбільшому готелі Синевирської Поляни, який розташований ближче до озер.

“На наступний день після поселення Жан Рено попросив винести з кімнати годинник”, – зізнався менеджер готелю Костянтин Філіп.

“Але попросив дуже ввічливо та багаторазово вибачився за таке прохання. Пояснив, що він дуже втомився, а годинник цокає та заважає йому спати”, – ділиться новими подробицями перебування Жана Рено в Закарпатті журналістка Ольга Піліщук.

Крім цього, всі вражені гостинністю актора.

“Коли Рено бачить мене, то здалеку махає рукою. Говорив спочатку англійською “хеллоу”, а тепер уже українською каже “добрий день”. Так-так! А ще вивчив наше “дякую”. Дуже добре у нього це виходить. А мені трохи дивно, коли зірка такого рівня зі мною так привітно вітається. Чесно”, – додав менеджер готелю.

Ще розповідають, що в перші п’ять днів в Карпатах актор не виходив за територію готелю і попросив не фотографувати його. Але пообіцяв, що, як їхатиме, проведе для всіх спеціальну фотосесію та кожному дасть автограф.

Джерело: intermarium.com.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register