8 березня: чим підкорити кохану без зайвих витрат

Що подарувати на 8 Березня? Таке питання починає тривожити голови чоловіків вже на початку весни. Але й самі жінки задаються цим питання, адже у них є подруги, матері, бабусі.

Перша асоціація з жіночим днем – квіти, а саме тюльпани.  Звісно це красиво, але варто задуматись для чого тратити гроші на те, що так швидко зів’яне і більше не приноситиме радості дорогій людині.

Тому краще подарувати те, що приноситиме приємні емоції ще довгий час. Так, сьогодні редакція Ivona поділиться з вами оригінальними ідеями подарунків на 8 Березня:

Сертифікат

Це може бути сертифікат на відвідання СПА, магазину, макіяжу, манікюру, враженнь. Тут потрібно враховувати особисті смаки людини, якій робите подарунок. Прекрасний варіант, якщо ви знаєте вподобання жінки, тоді такий подарунок точно принесе їй незабутні емоції.

Кулон

Напевно, немає такої жінки, якій не подобаються прикраси. Ми радимо кулон, оскільки це не лише красиво, а й символічно.

Дизайнерський постер

Компанія 1dea.me робить подарунки, які прикрашають будинок, мотивують мріяти та подорожувати. Продукція 1dea.me – це дизайнерські постери, карти.

Карти Travel Map стануть приємним сюрпризом для мандрівниць. На них легко спланувати нові подорожі  і позначити нещодавно відкриті міста. На постерах є і сто фільмів, які потрібно переглянути, і сто книг, які варто прочитати. А ще 100 справ-пригод, які зроблять життя яскравішим.  Ще одна особливість – універсальність дизайну. Кольори та шрифти поєднуються гармонійно, тому такі подарунки мають справді крутий вигляд.

Блокнот для планування

Корисний подарунок для модної та сучасної жінки! Найкращим в цьому подарунку є його практичність, адже якою б примхливою не була дама блокнот їй точно знадобиться. Він стане в нагоді для планування заходів, визначення цілей на папері і досягнення  їх в реальності.

Картина за номерами

Подарунок, який допомагає розслабитися і включивши уяву, створювати нові неперевершені образи. Картина здатна абстрагувати від усього на світі і допомогти пізнати себе.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register