Від сьогодні “зайців” у транспорті почнуть штрафувати

Від початку року у Тернополі розрахунок пасажирів у міському громадському транспорті проводиться виключно за допомогою електронної системи проїзду з реєстрацією та видачею електронного квитка, а при готівковому розрахунку водій зобов’язаний видати пасажиру квиток з валідатора.

З середини січня у тролейбусах, автобусах та маршрутних таксі Тернополя працює служба контролю, що перевіряє наявність у пасажирів проїзного квитка, виданого валідатором. До сьогоднішнього дня у Тернополі контролери лише проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу та давали усне попередження тим пасажирам, які здійснювали безквитковий проїзд, або які мали квитки невідповідного зразка.

Проте уже з 1 березня усіх пасажирів громадського транспорту, які не матимуть разового документу на право проїзду (квитка), роздрукованого з валідатора, штрафуватимуть у 20-ти кратному розмірі від вартості проїзду. Зокрема, розмір штрафу за безквитковий проїзд у тролейбусі становитиме 60 та 80 грн., у маршрутках – 80 та 100 грн. відповідно.

Про це повідомляє Тернопільська міська рада

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register