Мультиспортивний зал за мільйон у Тернополі не побудують

Переможець «Громадського бюджету» – Соціальний мультиспортивний зал, на який мали виділити мільйон гривень, в Тернополі не побудують. Ініціатори проекту кажуть, ідею втілити у життя не вдалось через бюрократичну тяганину.

Соціальний мультиспортивний зал мав би бути оригінальним місцем для заняття багатьма видами спорту одночасно. Зокрема, слеклайном, паркуром, скелелазінням та іншими нестандартними видами спорту.Михайшло Онишків, автор проекту каже, що першою перепоною була документація, яка йшла від самого номінаційного комітету. А саме неправильність читання документації, яку видавав номінаційний комітет. А також різні речі, пов’язані з фінансами. Вийшло, що виділяли гроші на одне, а в результаті виділили на друге.

Член номінаційного комітету міськради Маряна Зварич пояснює, що проектно-кошторисна документація суттєво перевищувала бюджет, який був виграний в рамках «Громадського бюджету». Автори проекту подавали, що цей проект буде втілено за 1 млн грн.  Коли була вироблена проектно-кошторисна документація, стало зрозуміло, що проект буде більше ніж втричі більший, тобто розрахований на 3 млн грн.

Зазначимо, що у 2017 році виділили кошти на реалізацію 7 великих та 10 малих проектів на загальну суму понад 7 мільйонів гривень.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register