Перше посвідчення водія вже видають лише на два роки. Їхати новачки можуть не більше 70 км/год (відео)

«Ламіновані» права не мають терміну дії, пластикові доведеться змінювати. Обійдеться заміна у 201 грн.

Новачкам обміняти тимчасове на постійне можна лише, якщо за цей час не буде трьох порушень. Інакше доведеться знову складати іспити.

Перше посвідчення водія у сервісних центрах МВС вже видають лише на 2 роки. Обміняти на постійне його можна у разі, якщо протягом двох років з дня його видачі не було 3 і більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Про це повідомив Василь Барановський, провідний спеціаліст сектору персоналу та зв’язків з громадськістю регіонального сервісного центру МВС в області.  • Якщо таких порушень не було  – громадянин обмінює на постійне посвідчення водія, – каже Василь Барановський. – У разі, якщо такі порушення були  — громадянин обмінює на постійне посвідчення водія лише після складання практичного та теоретичного іспитів у сервісному центрі МВС. Повернення посвідчення водія особам, які отримали його вперше та були позбавлені права на керування транспортними засобами, не відбувається.

Поновлення права керування транспортними засобами можливе лише після чергової підготовки у відповідному навчальному закладі та після складання теоретичного й практичного іспитів у сервісному центрі МВС. Таке посвідчення знову видається на 2 роки, повідомили у регіональному сервісному центрі. Корисне посилання Актуальні ціни на Lada у Тернополі на Automoto.ua.

  • Обмеженим правом керування транспортним засобом для водіїв-початківців є заборона перевищувати швидкість 70 км/год, – нагадав Василь Барановський. – Дана вимога стосується тих громадян, які отримують посвідчення водія вперше.

Ті, хто вже має водійське посвідчення старого взірця – («заламіноване» – прим. авт.), можуть його не міняти. Воно безтермінове. Пластикові ж мають термін дії, який вказаний на бланку. Після закінчення його потрібно змінювати на нове. Така заміна вартуватиме 201 гривню без послуг банку.

Джерело: te.20minut.ua

 

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register