Як ворожити на старий Новий рік 2018: найкращі способи

Щороку в ніч з 13 на 14 січня в Україні святкують старий Новий рік. Звичайно, зараз це свято не вважається дуже важливим, але, тим не менш, ще з давніх часів збереглося чимало традицій. Однією з них є ворожіння на старий Новий рік, тим більше, що це свято потрапляє на святки, які вважаються одним з найкращих періодів в році, щоб передбачити свою долю. Тому ми вирішили розповісти вам, як ворожити на старий Новий рік.Ворожіння на старий Новий рік 2018

Ворожіння на перстні, хлібі та гачку

Для цього ворожіння на старий Новий рік потрібно як мінімум три дівчини. Якщо компанія зібралася, то беремо посудину, і кладемо туди перстень, хліб і гачок. Далі, не дивлячись по черзі витягуєте один з них. Якщо це буде хліб – то ваш чоловік буде багатим. Якщо перстень – красивим, а якщо ж гачок – інвалід, чи бідняк.

Ворожіння на крупах

Над банкою з будь-якою крупою тримають ліву руку долонею вниз. Тепер потрібно зосередитися на питанні, яке вас цікавить, і висипати жменю крупи на стіл. Далі рахуємо кількість зерен. Якщо буде парна – позитивна відповідь на ваше запитання, якщо непарна – негативна. Головне поставити правильно питання.

Ворожіння на ланцюжку

Коли всі заснуть, необхідно взяти золотий ланцюг, потерти між долонь, потримати в правій руці, потрясти і кинути на стіл. Далі дивимося яку форму він прийняв. Якщо це коло – значить будуть вас чекають неприємності, якщо смуга – везіння, вузол – труднощі і хвороби; трикутник – любовні успіхи; бант – весілля; змія – зрада; серце – любов.

Ворожіння по книзі

Тут все досить просто. Кожна дівчина щось запитує, яке її цікавить, а потім називає сторінку і рядок книги. Відповідь прочитується в книзі. Для ворожіння чудово підходять твори класиків.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register