«Україна чекає на вас!» Тернополяни заколядували для українців, які закордоном (відео)

Більше сотні тернополян провели флешмоб із масового виконання коляди. Акцію присвятили українцям, які тимчасово перебувають закордоном. Про це повідомив у соцмережі один  із організаторів акції Андрій Костюк.

Захід відбувся в одному із торгівельних центрів Тернополя. Щоб взяти участь,  люди приїжджали із різних куточків області. Під час флешмобу виконали коляки «Добрий вечір тобі» і «Нова радість стала».Як розповів Андрій Костюк, ідею із масового виконання коляди вони запозичили у хору із канадського міста Едмонтон. Флешмоб присвятили українцям, які на час Різдвяних свят перебувають поза межами батьківщини.

– Звертаємось до дорогеньких наших братів і сестер українців, яких доля, з різних причин, розкидала по всьому великому світу: Пам’ятайте – Україна любить вас! Україна молиться за вас! Україна пам‘ятає за вас! Україні дуже бракує вас! Україна чекає на вас!, – йдеться в зверненні організаторів акції перед початком виконання коляди.

Зазначимо, що масове виконання коляди у Тернополі може увійти до Книги рекордів Тернопільщини. Наразі організатори підраховують точну кількість учасників.

Джерело: press-centr.com

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register