У Тернополі поліція взялась за перевізників, які видають пасажирам ліві квитки

Правоохоронні органи перевірять діяльність перевізників Тернополя, які не видають електронні квитки.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі міськради, перевірку розпочали у зв’язку з численними наріканнями пасажирів.«Тернополяни скаржаться, що водії громадського транспорту при оплаті готівкою не видають пасажирам квитки або видають квитки іншого зразка, який суттєво відрізняється тих, які друкуються через валідатор», – зазначили в муніципалітеті.

Тернопільська міська рада звернулася до правоохоронних органів для проведення перевірки приватних перевізників, які працюють на маршрутній мережі міста. Також перевірять комунальне підприємство «Тернопільелектротранс».

У міськраді нагадали, що розрахунок пасажирів у міському транспорті проводять за допомогою електронної системи проїзду з реєстрацією та видачею електронного квитка. При готівковому розрахунку водій зобов’язаний видати пасажиру квиток за допомогою валідатора.

Як повідомляла IA ZIK, у Тернополі запровадили розрахунок електронним квитком у громадському транспорті. Водночас можна сплачувати готівкою, при цьому вартість проїзду на 1 грн дорожча – 5 грн у маршрутці й 4 грн у тролейбусі.

Власники електронних квитків – «Соціальної карти тернополянина» або електронного проїзного – оплачують за старими тарифами: 4 грн у маршрутці та 3 грн у тролейбусі.

«Соціальну карту тернополянина» можуть отримати всі, хто прописані, мешкають або офіційно працюють у місті.

Проїзні квитки можна придбати в низці пунктів продажу.

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register