Українцям порадили забути про дешеві електромобілях

Скасування податків на імпорт електромобілів в Україні викликала різке підвищення попиту на них на аукціонах США, майже зрівнявши ціни з українськими

Так, найпопулярніший електрокар в Україні – старий Nissan Leaf – тепер в США коштує майже як в Україні. А оскільки більшість Nissan Leaf потрапляє в Україну з Америки, бажаної низької ціни на електромобілі після скасування ввізних податків чекати не варто.

<script><script>

Засновник компанії Car West Global Андрій Іванов в своєму відеоблозі розповів, що ціни на електромобілі в США різко підскочили.

“27 грудня я спостерігаю за аукціоном Manheim в Сан-Франциско (Каліфорнія, США). Там різко піднялися ціни на найпростіші комплектації Nissan Leaf – S. Якщо ще півтора тижні тому (до скасування податків на імпорт електрокарів в Україні – ред.) вони коштували там близько $8-9 тисяч, то сьогодні вони “йдуть” за $11 тисяч!”.

Водночас блогер зазначив, що вартість більш дорогих модифікацій Nissan Leaf наразі не змінилася

Про незначне зниження цін на електромобілі в Україні з початку 2018 року говорить директор з маркетингу ГК “АІС” Сергій Боровик.

“Суттєвого обвалу цін не буде – ми прогнозуємо їх зниження на 5-10%. Адже збільшення попиту з боку українських імпортерів спричинить зростання цін на них в США, де кількість автомобілів обмежена. Крім того, раніше імпортери вживаних Leaf занижували митну вартість в 2-3 рази і сума сплаченого ПДВ, яка тепер зникне, не була суттєвою”.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register