Переляканий Путін не пустив Януковича до Криму

У мережі з’явилася чергова частина телефонних переговорів помічника президента РФ Володимира Путіна Сергія Глазьєва і директора Інституту країн СНД Костянтина Затуліна.

Українська контррозвідка записала ці розмови   27, 28 лютого, 1, 2 і 3 березня 2014 року. А через майже 4 роки ці плівки були оприлюднені в залі Оболонського суду, під час засідання у справі про держзраду Віктора Януковича.

Як випливає з однієї з розмов, поплічники Путіна злякалися, що в анексованому  Криму над екс-президентом України втікачем Віктором Януковичем розгнівані кримчани можуть вчинити самосуд і не пустили його на півострів.

“Затулін: Значить, ну, розумієш, то, що він (Янукович, – ред.) заявив, що він 3 березня прибуде в Севастополь, треба зараз на всіх рівнях все-таки відбити ідею того, щоб його везти в Севастополь. Його народ, бл # дь, ви # бе в цьому Севастополі, це просто небезпечно … Можна зробити інакше – чи то Янукович захворів, чи то безпеку не можна забезпечити, тому приїжджає керівник Партії регіонів, прем’єр-міністр Азаров. Всі згодні!

Глазьєв: Ага.

Затулін: Треба вводити в справу Азарова! Його Межигір’я не показують по телевізору, розумієш?

Глазьєв: Ну, я з Миколою Яновичем говорив на цю тему. Він якось без ентузіазму до цього ставиться. Але я згоден …

Затулін: Але це дозволить красиво вийти з ситуації, не зняти цей план, який був уже оголошений – 3 березня. Януковича привозити не треба, він антиперсона, і ми просто створюємо собі проблеми, возячи його по сходу України.”

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register