Зваблива журналістка “Нового” каналу Олена Філонова зробила подарунок тернопільському меру (відео)

Відома блондинка, телеведуча Олена Філонова вирішила провести нагородження мерів. Протягом року дівчина їздила по Україні та “полювала” на них. В одну із номінації потрапив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Відбулося нагородження у 12-тому випуску програми “Страсті по Ревізору”. Олена Філонова, як відома “любительниця” мерів, роздавала їм статуетки з різними написами: “Шкода, що одружений”, “Митець року”, “Маскувальник року”. Тернопільський мер переміг у номінації “І оком не моргнувши”.– На моїй пам’яті ви – найстриманіший мер. Я одягла таке відверте та сексуальне вбрання, а ви хоч якось не відреагували. А ще ви пообіцяли мені приїхати і не приїхали, навіть оком не моргнули. Тому тримайте таку статуетку, – прокоментувала Філонова.

Сергій Надал прийняв нагороду та подякував “Ревізору”:

– Якість завжди була основою кожної доброї роботи в будь-якій сфері: чи то громадське харчування, чи туризм, чи, навіть, місцеве самоврядування. Така добра конструктивна критика, зворотній зв’язок з людьми, добра порада – це основа будь-якої ефективної та якісної роботи. Тому хочу подякувати за те, що ви робите.

Детальніше дивіться у сюжеті. Нагородження мерів з 1:35:00.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register