Запроданців перепродали, вони заметушились (відео)

Регулярними виступами українських артистів в Росії обурені не лише на батьківщині запроданців. Наростає невдоволення і серед росіян. Хоча у них претензії іншого плану: “ці українці зовсім вже окупували нашу естраду”.

Так, у своїх коментарях вони відзначають, що українські зірки естради буквально окупували російські телеефіри та концертні майданчики країни.“Навіщо збагачувати українців, у нас що своїх артистів немає?”, “Артисти і співаки?! Брежнєва? Меладзе? Лобода? Гриби? Ну, насмішили… Ще Сердючку покличте для повного відчуття цирку і клоунади на нашому ТБ…”, “До побачення, Перший канал і його блакитний вогник з українськими артистами!”, – пишуть у соцмережах громадяни РФ.

Варто відзначити, що на новорічну ніч на російських “вогниках” покажуть майже десяток українських артистів. Навіть анонс “Новорічної ночі на Першому” починається з українців – Віри Брежнєвої в шубі і композитора Костянтина Меладзе в смокінгу. У компанії спорідненої їм пари – такого ж ошатного брата Валерія Меладзе і його дружини екс-“ВІА Гра” Альбіни Джанабаєви вони співають на тлі Великого театру опери і балету.

Крім вказаних артистів росіяни на Новий рік зможуть побачити на своїх екранах Світлану Лободу, Софія Ротару, Ані Лорак, Artik & Asti.

Росія влаштувала травлю українським зіркам.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register