До чогось готуються? Росія передала до Криму ракети нового покоління

Два дивізіони зенітних ракетних систем С-400 заступлять на бойове чергування в анексованому Криму в перші дні 2018 року.

Про це повідомив журналістам у п’ятницю командувач Четвертої армією ВВС і ППО РФ генерал-лейтенант Віктор Севостьянов.Він заявив, що вже у найближчі дні російські військові поставлять на озброєння у Криму новітнє ракетне озброєння.

“У найближчі дні ми поставимо на бойове чергування в Криму два дивізіони зенітної ракетної системи С-400 “Тріумф”, – сказав Севостьянов.

Більше того він розповів, що озброєння вже знаходиться на території Криму та повністю готове до початку бойового чергування.

“Вони вже в Криму. Зараз зайняли місця дислокації, приступили до бойового чергування. Найближчим часом, думаю, в перші дні після Нового року відразу заступлять на постійне бойове чергування”, – заявив Севостьянов.

Відзначається, що ЗРС дальньої дії С-400 “Тріумф” розробки і виробництва АТ “Концерн ВКО “Алмаз-Антей” призначена для ураження літаків стратегічної і тактичної авіації, балістичних ракет, гіперзвукових цілей та інших засобів повітряного нападу в умовах радіоелектронного та інших видів протидії.Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register