“Водій нецензурно лаявся, перевищував швидкість і кричав до пасажирів”: тернополянка обурена поведінкою водія маршрутки

Нецензурна лексика, крики, грубіянство та порушення ПДР – у Тернополі знову скаржаться на водія маршрутки. Вікторія Родзоняк розповіла ситуацію, свідком якої нещодавно стала.

Про неприємний випадок в маршрутці дівчина написала на пошту інтернет-спільноти “Транспорт Тернополя” 20 грудня о 18:08.

<script><script>

– Хвилин 20 тому, повертаючись додому, зі мною стався неприємний випадок. Сівши в маршрутне таксі номер 13, номер машини 0719, я почула, як водій нецензурно лаявся, перевищував швидкість і кричав до пасажирів, щоб рухались швидше. Коли йому на зупинці біля “Світанку” жіночка подякувала за проїзд, сказав, що йому “десь” подяка (це я ще дуже культурно написала). Казав, щоб швидше рухались, бо він спішить. Обганяв інші маршрутки. Коли йому зробили зауваження, що він скоро їде, то сказав, що треба було таксі викликати, а не їхати з ним. Я не витримала і сказала, що пасажири можуть пожалітись начальству, то він казав, що хоч Папі Римському жалійтесь. Кожен день дзвонять – як їздив, так і буде їздити. Таких водіїв не можна випускати на маршрут, якщо в нього немає настрою чи хтось йому зіпсував! Чим винні пасажири?, – пише тернополянка.

До слова, тернополяни далеко не вперше скаржаться на водіїв маршруток. Людей обурює те, що вони поводяться нахабно, не поважають пасажирів, дозволяють собі говорити по телефону та палити цигарки за кермом.Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register