Пишна та розкішна: назвали ім’я переможниці проекту Модель XL

У фіналі за перемогу змагалися три красуні – Марія Павлюк, Ріма Пенджієва та Олеся Прит

19 грудня на каналі “1+1” показали восьмий та останній випуск проекту “Модель XL”. У фіналі шоу визначили переможницю – українську модель plus-size.Революційний проект “Модель XL” має за мету розвіяти уявлення про стандарти краси. Зірковими журі шоу стали: ведуча Катерина Осадча, дизайнер Андре Тан, суддя проекту “Танці з зірками” Влад Яма та відома латвійська модель plus-size Тетяна Мацкевич.

 

Із 30 обраних моделей на кастингу в омріяний проект пройшли тільки 10 учасниць. Дівчата вісім тижнів жили у “модельному” будинку, але кожен випуск проект хтось покидав.

У фіналі за перемогу змагалися три красуні – Марія Павлюк, Ріма Пенджієва та Олеся Прит.

Варто зауважити, що після оголошення переможниці проекту, одна з учасниць прикрасить обкладинку журналу Cosmopolitan та стане обличчям колекції Андре Тана “A.Tan +”.

У випуску наші красуні брали участь у тижні моди – “Ukrainan fashion week”. Показ відбувся у досить офіційному місці – в КМДА. Вони мали змогу вийти у семи спеціальних образах для plus-size моделей, щоб представити колекцію Андре Тана. Суперфіналістки дуже хвилювались, але на допомогу до них також приїхали екс-учасниці проекту: Аліса Дубровська, Вікторія Щєлко, Ольга Євса та Ірина Демчук.

Судді повинні були оцінити дебютне дефіле фіналісток на великому подіумі. Але це завдання виявилось не таким простим. Посеред “стандартних” моделей, пишнотілі красуні вперше повинні були представити перед зірковою публікою всю свою красу та досвід на проекті.

За задумом Андре Тана, наші моделі повинні були останніми закривати показ колекції одягу. Український дизайнер оцінив старання дівчат, який після репетиції їм відразу показав вишукані сукні, пошиті в одиничних екземплярах.

Крім того, Андре Тан для показу вирішив зробити оригінальні запрошення-пропуски на революційний показ  – біометричні паспорти. А все для того, щоб гості події відчули, що вони стали учасниками нового рівня модельного шоу-бізнесу, який входить у єврозону.

Сьогодні моделі plus-size дуже популярні у сучасній індустрії моди, а нав’язливі стандарти краси 90-60-90 поступово відходять у минуле. Проект “Модель XL” повинен розвіяти міф про те, що надмірна худорлявість привабливіша за пишні форми.

Джерело: znaj.ua

 

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register