“Як за Союзу”: Сергій Притула розповів, як купував подарунки сину

Відомий шоумен Сергій Притула кілька місяців тому вдруге став батьком, тепер вже крихітної дівчинки. Втім, напередодні свята святого Миколая у зіркового татуся було чимало клопотів з найстаршим сином, особливого з дарунком для нього.

Схоже, що малий не читає батькової стрічки у мережі, адже пошуки Сергій описав дуже детально і дуже весело.
“Я думав, що мене, батька, який пройшов довгий шлях від бакуганів та ніндзяго до спінера, вже нічим не здивуєш. І раптом… бейблейд!!!!!!!
Переговорили вчора з колишньою дружиною на предмет того, що Миколай принесе під подушку малому, ну, щоб не співпало;). Про все домовились і Юля, знаючи мій графік, каже, мовляв, не парся, я того бейблейда сама куплю і тобі завтра віддам. Ну, ок.
Через годину телефонує: “в “Україні” немає”. Ще через 2 “в “Лавіні” теж”.

А я якраз переїжджав з однієї локаці зйомок на іншу. По дорозі зробив гак і заскочив у дитячий магазин в якому є постійним клієнтом від народження Дмитра. Заходжу в магазин, одразу натрапляю на управляючу. Далі діалог:
Я: добрий день, мені треба еееее…
Управляюча: (тихенько) бейблейд?
Я: здається воно так називається…
У: (озираючись, втаємничено) ідіть за мною!
Коротше, в савєцкому союзі так чоботи з-під поли не продавали, як мені вчора ті цяцьки. Пані в магазині, під каптьоркою, привідкрила пакет в якому було 5-6 упаковок тих іграшок і я вибирав їх так, наче 30 років тому вініли у фарцовщиків. І дуже потішила фраза:” я знала, що для “своїх” треба відкласти”!
Коротше, з одною дитиною розібрався. Чим догодити другій у 4,5 місяці – ламаю голову ще більше ніж над тим, що ж буде під подушкою у дружини;)))”, – написав у мережі шоумен.

Що ж, шанувальники вдосталь нареготалися і попросили написати, що ж Притула вигадав коханій і чи теж мав таку мороку, як і з подарунком сину.

3424_00.jpg (42.4 Kb)

Джерело: svodka.net

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register