Фото на тлі трупів: соцмережі шокували масові вбивства на Закарпатті

Фото убитих тварин в мережі опублікував місцевий житель Василь Рибалко в соцмережі. На знімках видно, що трупами тварин майже повністю завалено кузов вантажівки. На страшних кадрах показано, як мисливці стоять біля тіл убитих вовків і посміхаються. Після облави мисливці відзначали свій “улов” в місцевій корчмі.Полювання проходило в Ясинянському держлісгосподарстві в Чорній Тисі.

Зазначається, що проблема з вовками вже давно назрівала в регіоні. Закарпатці зверталися до влади з заявами про допомогу і захист від набігів вовків на домогосподарства, де вовки вбивали овець, кіз і навіть собак заїдали біля будинків.

Так, ще в листопаді жителі сіл Яблунівка та Ракош влаштували заплановане загонне полювання, в ході якого вбили двох вовків.

Масове вбивство тварин викликало широкий резонанс в мережі. Однак думки користувачів мережі роз’єдналися. Так, деякі українці підтримували відстріл вовків.

“Вбивство це погано. Але в цьому році популяція вовків на Закарпатті зросла в п’ять разів більше норми. Багато випадків нападів на людину”, “Стали попадатися взагалі екзоти типу куниць, душать птицю і жеруть тільки мозок, тушки кидають”,« Перш ніж обурюватися відстрілом, уточніть, яку шкоду приносить збільшення популяції вовків понад допустимих меж”, – писали користувачі, які стали на захист мисливців.

При цьому багато в соцмережах писали, що будь-яке вбивство це огидно. В коментарях вказували, що спочатку знищили ліси, а тепер ось взялися і за мешканців лісу.

“За 25 років ходіння по Карпатам ні разу не бачив вживу вовка. Реально останніх санітарів лісу вбили”, “Виродки, в пеклі горіть”, “Навіщо вовки, коли вже лісів немає”, – осудили полювання в мережі.Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register