Вибух у Тернополі: чоловіка привалило арматурою та плитами

Про вибух повідомляють редакцію читачі. Мешканці Лозовецької, 3 подзвонили до редакції, що близько 19-ї години сьогодні, 14 грудня, вибухнуло поблизу їхнього будинку.

Інший читач припускає, що вибух – на заводі, що на Поліській, 6. Під завалами на заводі опинилась людина. За допомогою спецтехніки чоловіка вже дістали і передали медикам.Щойно такий сильний вибух був, що аж вінка задрижали, – повідомила редакцію читачка Людмила, яка проживає на вул. Лозовецька, 3. – Сусіди думали,  що то землетрус. Враження, ніби вибух. Аж хвиля пішла.

Буквально за кілька хвилин з повідомленням про вибух нібито в районі заводу, що на Поліській, 6, зателефонував наш читач Віталій.

У поліції кажуть, що є повідомлення про пожежу на вул. Поліській. Припускають, що це нафтобаза в районі Епіцентру. Як згодом виявилось, а журналістові разом з оперативними службами довелось шукати місце події, вибух стався на заводі, що на Поліській.

На місці працювали рятувальники, поліція, патрульні, швидка. Офіційної інформації ніхто не надавав. Під завалами є людина. За попередньою інформацією, коли стався вибух, чоловіка привалило арматурою та плитами. Аби його дістати з-під завалів, рятувальники застосовували спеціальну техніку.

Приблизно за годину-півтори чоловіка винесли на ношах зі зруйнованого приміщення. Він перебував у свідомості та відповідав на запитання медиків. Як вдалось нам дізнатись, чоловік працював на підприємстві. Його дані поки нам невідомі.

Джерело: te.20minut.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register