У Тернополі жінка купила ковбасу з мишою

Тернополянка придбала ковбасу в одному з місцевих магазинів, однак вже вдома при нарізанні виробу побачила цікаві домішки. Деталі ситуації читайте далі у розповіді:

Всім доброго дня! Зіткнулась із такою проблемою.На днях зробила покупку, якою була просто шокована. В районі Аляски є невеличкий магазинчик з продажем ковбасних виробів. Багато жителів Аляски там скупляються. От і я там скуплялась, до 11.12.2017. Купила там ковбасу молочну “Елітна”. Прийшла додому, і почала готувати салат, прийшла черга до ковбаси і тут шок, в кобасі нерозрозумілі штуки. На мою думку, то це перемелена миша, але зауважу це моя думка!!! Я чуть не бекнула на місці. В тому шоці я зразу зібралася до магазнчику, принесла це все, що мала і знайшла в середині.

Продавці були шоковані і казали, що в них ні разу такого не було, але одразу відважили і віддали гроші. Я просила номер тих хто їм привозить, то всьо і виробляє. Вони сказали, що не мають ніякої інформації, тільки сказали, що виробник з с. Острів Так як тоді була вже 17:30. І я з маленькою дитиною, скандалів не робила, і якщо взяти головне, що продавці її не виробляють.

Прийшла на другий день, там вже були інші продавці. Попросила в них книгу скарг, але там нічого не писала, бо знаю, що то нічого не допоможе. Для чого це все пишу, в мене такий випадок не вперше, і з тим самим магазином. Попередній раз, я її просто викинула і не звернула увагу, бо то була зверху ковбаса, а в середині великий згусток жиру. (так і розумійте). Радила б вам обминати це місце, але це ваше право.

Бережіть себе, і головне здоров’я.

Від Тарнополя до Тернополя

Від Тарнополя до Тернополя

Від Тарнополя до Тернополя


Джерело: 1540.com.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register