З’явилась нова інформація щодо ситуації з дітьми у садочках Тернополя

Два тижні у Тернополі працювала робоча група, яка вивчала питання  щодо перебування іногородніх дітей у дитсадках міста. Група складалась із представників міської ради, районної ради, адміністрації та представників ОТГ.

Згідно напрацювань робочої групи було з’ясовано, що у дошкільних навчальних закладах Тернополя перебуває більше 1500 іногородніх дітей.З них знято питання по 674-х дітях. Це діти, які є у переліку тих пільгових категорій, що прийняла сесія міської ради (працівники міських комунальних установ і закладів, представників бізнесу, підприємців а також учасників  АТО).

130 батьків провели реєстрацію в місті Тернополі і по ним також питання знялося.

58 дітей – це діти з Байковецької ОТГ та 13 дітей — це діти з Великогаївської ОТГ.  Там є повністю розуміння з боку голів громад і з ними буде підписано угоди про міжбюджетний трансферт.

Залишилось питання по 303-х дітях з сіл Тернопільського району. Згідно інформації керівництва районної ради та адміністрації, вони пропонують певну суму коштів закласти за цих дітей.

Крім того, керівництво району говоритиме з батьками, оскільки є ряд садочків у селах, які не заповнені і ці батьки мають можливість віддати дітей туди. В тому випадку, якщо вони не захочуть віддавати дітей у садочки ОТГ чи своїх сіл, тоді буде прийнято рішення про те, що вони можуть бути в садочках Тернополя і на це буде виділятися певна сума коштів з районного бюджету.

— Оскільки днями прийматимуть міський та районні бюджети, то прийнято рішення, що питання відносно того чи повинні інші батьки компенсовувати це за рахунок власник коштів відтерміновується до 1 квітня. Це робиться для того, щоб протягом першого кварталу ми мали можливість узгодити вже по кожному селу та кожній громаді, скільки таких дітей залишиться, які, скажімо так, не захочуть бути у своєму селі, а захочуть бути в Тернополі. І протягом першого кварталу бюджети могли прийняти рішення про дофінансування цих витрат по перебуванню дітей у дитячих садочках, – розповів очільник міста.

Стосовно дітей у школах, то таке питання наразі не стоїть і ставити його ніхто не буде, запевняє міський голова. Якщо у школах збирають інформацію про прописку, то воно стосується лише здачі ЗНО.

Джерело: doba.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register