У Тернополі відкрили новий сезон зимового плавання (фото)

Неділя порадувала любителів зимового плавання, найзагартованіших людей Тернополя, холодною, сніжною погодою. Усі вони протягом більш ніж тридцяти років об’єднанні в клуб любителів зимового плавання “Нептун”. Цієї зими сезон крижаних купань відкрили змаганнями з плавання на 25 м, пише tenews.org.uaКолись моржі Тернополя власноруч облаштували у парку Топільче басейн для купання з завжди проточною водою, незабаром виріс біля басейну будиночок з трикутним дахом, поряд спортивна площадка. Саме тут взимку можна побачити екстремальні для пересічного тернополянина картини занурення людей у крижану воду при температурі нижче нуля, але, звичайно, шлях до таких купаній в кожного свій власний. Щороку спільнота “моржів” облаштовує свій офіс, робить його більш зручним та комфортним. Досягненням цього сезону, беззаперечно, є теплий зручний санвузол.

Попереду втілення мрії усього колективу – сауна. У день зустрічі усіх моржів кухня була традиційною – рибна юшка, смажені в мундирках бараболі. І гостям тут раді.

До свята Водохреща нептунці завжди готують розважальну програму, пригощають юшкою, кашею та гарячими напоями усіх, хто приходить зануритися в йорданську воду.

null

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register