“Тітушки” розбили вікно активістці: жінка боїться за своїх дітей (фото)

Вночі невідомі жбурляли каміння у вікна мешканців будинку №1 yf вул. Орлика. Активістка Юлія Квасниця, якій розбили вікно, переконана, що це сталося за «сприяння» забудовників скандальної ділянки біля ПК «Березіль».

Вночі весь будинок прокинувся ще й через місцевого наркомана, який вештався квартирами у пошуках невідомих нікому Віталіка й Олега, розповідає жінка.– Десь близько 3.00 ми прокинулися через потужний гуркіт, – згадує постраждала активістка. – Ми думали, це щось у “Березолі” діється. А виявилося, то у вікна каміння кидали.  Ще й опівночі якийсь незнайомець, здається, місцевий наркоман, стукав у квартири і шукав якогось Віталіка, Олега. Йому точно заплатили забудовники, а наркоманам же ж багато не потрібно.

Юлія Квасниця говорить так упевнено про підозрюваних, бо не один раз отримувала від них погрози на свою адресу, активістка боїться за своїх дітей.

– Вони кликали мене на каву поговорити, – розповідає пані Юлія. – І казали, якщо не прийду, то мені буде погано. З їхніх вуст звучали конкретні погрози: «Ти постраждаєш у будь-якому випадку, будь готова». Тому погрози продовжуються, ножі далі наставляються, ті тушки біля «Березолю» ходять. Люди бояться з дому вийти.

– Ми викликали поліцію, але вони з ними заодно, – впевнена жінка. – Вони зробили декілька фото, забрали заяву і на цьому кінець.

Нагадаємо, будівництво біля “Березолю” розпочали вночі 6 грудня. Люди викликали поліцію, однак на погрози з боку “тітушок” вона ніяк не реагує. Обурені мешканці прийшли у міськраду, вони вимагали зустрічі з міським головою після засідання виконкому. Просили, щоб хоча б він допоміг вирішити це питання. – Міська рада поліцією не керує, – зазначає міський голова. – Будь ласка, навпроти є прокуратура, туди і звертайтеся. – Ваше звернення направлено у відділ державного архітектурно-будівельного контролю для проведення перевірки. Якщо там виявлять якісь порушення, я гарантую, що ці роботи будуть припинені. Але тільки після відповідного висновку.

7 грудня увечері люди вийшли на пікет під ресторан «Тропік» у Тернополі. Саме там міський голова Сергій Надал, депутати та чиновники тернопільської міськради святкуювали день місцевого самоврядування

Тернополяни повалили паркан навколо будівництва біля “Березолю”

"Тітушки" розбили вікно активістці: жінка боїться за своїх дітей

Джерело: te.20minut.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register