Тернополяни пікетували під рестораном поки чиновники пили «оковиту» (фото)

Поки в одному із тернопільських ресторанів святкували День місцевого самоврядування депутати та керівники структурних підрозділів міської ради, під стіни ресторану активісти прийшли із плакатами.

“Не дивно, що депутати міської ради та її виконавчі органи зібралися на святкування. Зважаючи на те, що в місті багато проблемних питань, зокрема сумнівні земельні оборудки та встановлення котелень на торфі, тернополяни прийшли на це дійство також, щоб слуги громади почули їх голос в цей особливий день.

Коли прийшли люди, народним обранцям чомусь стало незручно. Але чому? День місцевого самоврядування це свято всієї громади. Це якраз той день коли треба йти назустріч один одному.

Мене також дуже здивувала присутність на цьому застіллі, на якому частина гостей відверто трохи забагато випили «оковитої», представників правоохоронних органів. Адже правоохоронці мали б зберігати певну субординацію з чиновниками, частина яких є фігурантами кримінальних проваджень. Як може керівник міського відділу поліції, патрульної поліції та прокурор міста сьогодні випивати з чиновниками, а завтра об’єктивно вести справи?”, – написав у Фейсбуці Іван Ковалик.Джерело: 0352.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register