“Слон насадив на бивні чоловіка, почав хоботом бити по паркану і затоптав ногами”: тернополянка про смерть туриста в Таїланді

Тернополянка Тетяна Дутка стала очевидицею розправи слона над чоловіком. Трагедія сталась в Таїланді на острові Ко Чанг. Жінка з чоловіком теж постраждали, бо слони, на яких катались вони, теж стали поводитися агресивно, зірвались і побігли.

— Слона, на якому каталися наші друзі, постійно по голові бив поводир, який був на ньому. Бив металевим крюком, від якого на голові слона були вже шрами. В нас це викликало багато негативу. Ми зробили зауваження, на які він не звертав уваги. Катання на “атомній бомбі” тривало близько години. Ми вже поверталися назад на ферму для продовження купання в морі з маленькими слоненятами. Першими під’їхали наші друзі, а ми йшли позаду. Коли вони злізли, біля їхнього слона стояв німецький турист, який знімав на телефон. В нас на очах цей слон насаджує на бивні цього туриста та починає бити його об кам’яний паркан, в результаті вибиває цей паркан. Коли чоловік впав на землю, слон почав хоботом бити по паркану, щоб засипати чоловіка камінням. Але цього йому здалося замало, він почав топтати його ногами. Це все було на очах його дружини, яка просто розривалася від крику, болю, і безсилля. Вона нічого зробити не могла, він, стікаючи кров’ю, помер в неї на руках. Вижити в такому випадку нереально, — розказує жінка.Побачивши картину, слон, на якому каталась жінка, вставати на задні лапи і теж став агресивним. Поводир швидко його повернув в сторону джунглів і люди просто “полетіли” на некерованому слоні назад. З тварини зіскакували на швидкості, чоловік Тетяни сильно травмувався. Тернополянка обурюється, що туристам пропонують небезпечне заняття за гроші, яке доволі травматичне та небезпечне.

Випадки, коли слони вбивають людей, трапляються. Так, в 2002 році подібне вбивство відбулось в Київському зоопарку. Інтернет рясніє подібними історіями.

В коментарях Тетяни пишуть, що слон — дика тварина, тому люди б мали усвідомлювати небезпеку.

Коли відпочинок закінчується смертю туриста на твоїх очах …Я, сподіваюся , що моя стаття врятує комусь життя !!!!Я н…

Posted by Татьяна Дутка on Donnerstag, 7. Dezember 2017

Джерело: doba.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register