«Не робіть мамі нерви!» : незадоволені батьки «пікетують» міську раду Тернополя

Під стінами міськради у Тернополі батьки незареєстрованих у місті людей зібрались на акцію протесту. Вони вимагають у чиновників не порушувати права дітей. Втім, мамів з дітьми на руках не пускають у приміщення. Почалася штурханина.

На вході у приміщення міської ради вартує поліція. Мами, які прийшли на акцію протесту, не можуть потрапити в сесійну залу. Через штовханину, батьки з візочками ледь не падають.

Нагадаємо, що у міськраді пропонують встановити додаткову щомісячну плату у садках для «іногородніх дітей» – 1200 грн плюс плата за харчування. Обурені мами виходять на революцію.

Не дивлячись на те, що міський голова затягував із повідомленням про зібрання позачергової сесії, батьки все ж активізувалися і прийшли відстоювати свої права. Мами зібрали цілу “армію” однодумців.Вони хочуть розповісти про проблему депутатам та закликати їх не допустити прийняття такого ганебного рішення, розповідає активіст «Автомайдану» Юлія Гесюк.

– Як юрист, чітко заявляю: дане рішення суперечить нормам чинного законодавства, усі діти мають рівні права на освіту. Ніхто не в праві дискримінувати людей за будь-якими ознаками, у тому числі реєстрацією місця проживання, – говорить вона. – Ми зібрали колективні звернення до депутатів міськради. Сподіваємось на те, що вони почують нас.

Учасники акції протесту готові йти до кінця. Кажуть – назад дороги  немає.

– Якщо нас не почують у Тернополі, ми підемо далі, – обурюється Лілія павлишин. – Моя дитина – така, як і всі інші. Я працюю в Тернополі, плачу тут податки, і ще з нас хочуть щось «дерти»! Ми цього не дозволимо!

За словами жінки, довідки про місце реєстрації дитини вже вимагають не лише в садках, а й у школах. Хвиля покотилася.

– Якщо Надала так хоче заробити на дітях, то ми приведемо йому всіх діей додому – хай бавить! Або хай візьме і зареєструє нас усіх в себе вдома, у нього квадратних метрів на нас всіх вистачить, – зауважує жінка.

Мами надіються, що на сесії депутати підтримають їхню позицію.

– Усі діти рівні, негідно заробляти собі бонуси, зачіпаючи дітей, – каже Ірина Пилипчук. – Моя старша дитина вже випустлася із садочку, менша – лие піде. Якщо ми зараз не відстоїмо наші права, то потім буде пізно.

Батьки активізувалися не лише під стінами міськради, але й у соцмережах, на батьківських форумах, навіть всеукраїнських інформаційних платформах.

– Ми створили закриту батьківську групу, де повідомляємо усіх про проблему, закликаємо усіх небайджих приєднуватися та не допустити, аби чиновники так нахабно цькуваи наших дітей, – говорить Людмила Панашій. – Не робить мамі нерви!!!! Надіємось, що добро і справедливість переможуть.

Джерело: te.20minut.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register