Бідолашний собака: в мережі ламають голову над новою оптичною ілюзією

У мережі звернули увагу на оптичну ілюзію із зображенням двох собак. Одну з тварин сфотографували так, що користувачам здалося вона скаліченою.

Знімок моментально розлетівся в мережі і викликав бурхливі суперечки. За словами коментаторів, фото поставило їх в глухий кут. Протягом декількох годин вони так і не змогли з’ясувати, що саме зображено на фотографії.

“На те, щоб зрозуміти, що фотографія перевернута, у мене пішло набагато більше часу, ніж варто було б”, “Ха-ха, у мене теж. Я спочатку думав, що її голова мегадеформована. Мої перші думки: чому ця істота до сих пір жива “, – поділилися користувачі враженнями від побаченого.Дізнавшись, що на фотографії зображена звичайнісінька собака, деякі люди навіть засмутилися. Один з користувачів написав, що дві хвилини поспіль крутив телефон в спробах роздивитися собаку. Він навіть похвалив господарів, що вони не побоялися і забрали до себе таку бідолаху. Але в підсумку до нього прийшло розчарування після того, як дізнався, що з собакою все гаразд.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register