Мережа кипить! Савченко крупно зганьбила Україну

Скандально відома позафракційна депутат Надія Савченко зганьбила Україну під час виступу в Польщі. Виявляється, це Україна почала війну на Донбасі і закликала до переговорів з терористами. Словом, озвучила вже улюблені Кремлем тези.Про це на своїй сторінці в Facebook пише політолог Андрій Голобуцький і додає, що крім суперечливої заяви, нардеп зганьбилася власною некомпетентністю в безлічі питань: “Савченко продовжує ганьбити українців та Україну – тепер уже до Польщі дісталася. Куратори організували їй виступ в Познаньському університеті. Надя була, як завжди, на висоті: спочатку намагалася пояснити “правильну систему оподаткування” (швидко заплуталася і кинула), потім заявила про необхідність ліквідувати області та структуру влади як таку (тобто, структурування адміністративного устрою і держуправління), потім хвалила “праймеріз” – але коли попросили пояснити, що це, швидко і ніяково згорнула тему… Осідлала улюблену тему “треба вибирати людину – ось 4000 можуть знати людину, щоб проголосувати”- але якимось ексклюзивним шляхом прийшла в підсумку до твердження, “щоб голосували не за людину, а за програму”.

Далі Голобуцький розповідає, що нардеп оголосила українського президента злом, “війну почала влада” і що “люди готові говорити одне з одним”, закликавши українців до переговорів з російськими бойовиками.

“Спробувала ще про геополітику і полюси, але заплуталася на “біополе ось там, де стикаються Європа і Азія, коли підходять дуже близько”. Хоча, якщо чесно, взагалі десь на третьому-четвертому епізоді невиговорювання потрібної літери почала закрадатися якась підозра… Це точно не Добкін своїм поділився – інакше була б бадьоріше і веселіше. Але щось там було…”, – пише політолог.

Голобуцький поскаржився, що незважаючи на те, що Савченко регулярно ганьбить Україну в очах світового співтовариства, зробити з цим практично нічого не можна: “Відкликати її не вийде – механізмів немає. Під суд – загрожує організацією протестів її кураторами, грошей у них вистачить на досить масштабний хаос. Може, її просто шпиталізувати, а? На дієті заодно посидить, детоксикацію пройде”.

Публікація Голобуцького викликала бурхливу реакцію користувачів, які в коментарях відзначили, що їй потрібно терміново перевіритися у лікарів і заборонити виступати від імені України.

 

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register