Родимки на 10 місцях, які розкажуть цікаві речі про її власника

Вірити чи ні – вирішувати вам, але ми впевнені: почати подорожувати або стати популярним можна і без родимки. Хоча з такими персональними талісманами це робити набагато приємніше.

На скроні

Родимки

Родимка на скроні зустрічається у людей, для яких відкриті широкі можливості для подорожей. Це може бути і робота в інших країнах, і подорожі просто для задоволення.

Над переніссям

Родимки1

Така родимка може говорити про успіхи в кар’єрі, наприклад про активне просування по службі, підвищення зарплати або ж просто про гармонійної роботи.

Під бровою

Родимки2

Якщо у вас родимка між оком і бровою, то це говорить про ваше уміння адаптуватися і знаходити спільну мову з іншими. Завдяки цьому вам під силу брати на себе роль лідера, якому стануть довіряти.

Над губою

Родимки3

Люди з такими родимками вельми привабливі і комунікабельні. Як правило, вони популярні серед друзів. Ще одна риса: для них важлива якість їжі, речей і всього, що їх оточує.

На вилиці

Родимки4

Зазвичай характеризує людей сильних, лідерів у колективі. Володарі таких родимок успішні і нерідко досягають високого матеріального статусу.На вусі

Родимки5

Це сприятливий знак, який обіцяє власнику удачу. Ще такі родимки можуть свідчити про високий IQ і високу швидкість мислення.

На підборідді

Родимки6

Родимка на підборідді зазвичай говорить про волелюбний характер. Може також характеризувати добувача в сім’ї, незалежно від статі.

На долоні

Родимки7

На тильній стороні долоні родимки розташовані у тих, хто схильний до стабільності і розбирається в економіці. Цим людям не властиві фінансові проблеми.

На ступні

Родимки8

В такому місці на ногах родимки з’являються у тих, хто любить нове: подорожує з задоволенням, куштує страви різних кухонь і насолоджується спілкуванням. Ці люди популярні і легко захоплюють за собою інших.

На спині

Родимки9

Характеризує людей правдивих і відкритих. Володарі родимок на спині рішучі і розумні, але часом занадто захоплюються роботою і можуть уславитися трудоголіками.

Джерело: bdzhola.com

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register