Навіщо терміново в пізню пору доби скликали суд над підозрюваним у вбивстві Вишнівецької випускниці? (ФОТО, ВІДЕО)

Учора, 16 листопада у міськрайонному суді Тернополя було скликане термінове засідання по справі Василя Гнатюка. Про судове слухання адвокати та батьки підозрюваного дізналися буквально за півгодини до його початку.

Об’єктивних причин такої спішності прокурори пояснити не змогли. Мотивували лише тим, що скоро термін тримання під вартою Василя закінчується, тому вони готові вкотре назвати ризики перебування хлопця на волі та вимагали продовжити строк ще на 60 діб.

Захисники підозрюваного обурені таким клопотанням, адже офіційно термін перебування підозрюваного в ізоляторі зафіксований до 30 листопада. Чому тоді такий поспіх скликати судове засідання вкінці робочого дня?

За словами захисника Василя Гнатюка, сторона обвинувачення свідомо пішла на такі дії та не повідомила жодного з адвокатів.

Крім того, варто зауважити, що справу веде новий суддя та новий слідчий.

На початку судового засідання, прокурор наполягала заслухати її клопотання, проте в закритому режимі. Сам підозрюваний та захисники виступили категорично проти. У своїй промові вона знову ж апелювала вже відомими припущеннями про небезпеку перебування хлопця під домашнім арештом. Мовляв, він може чинити тиск на свідків та експертів, а також інші протиправні діяння.

  Важливим є те, що адвокати поверхнево представили суду нові докази у справі вбитої дівчини. Однак, зважаючи на нездоровий та втомлений стан Василя, новий суддя вирішив відкласти засідання до сьогодні 15:00.

Читайте також: Василю Гнатюку, якого вважають вбивцею вишнівецької випускниці, можуть незаконно змінити міру запобіжного заходу?

Джерело: vkursi.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register